Kompletní dřevostavby na klíč

S výrobou a montáží dřevostaveb máme dlouholeté zkušenosti a na základě vašich představ jsme schopni zrealizovat kompletní dřevostavby na klíč, které vám zajistí komfortní a spokojené bydlení.

Předností dřevostaveb je zejména rychlost výstavby, příznivá cena, dlouhá životnost a hlavně nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti.

Moderní konstrukce a stavby ze dřeva mají řadu dalších předností. Tyto stavby jsou lehčí, suchá metoda výstavby odlehčuje životnímu prostředí, konstrukce domu nezatěžuje tolik podloží a proto nemusejí být tak masivní základy o proti zděné stavbě.

Významnou předností dřevostaveb je bezproblémová výstavba i v zimě. Díky suché technologii se může stavět bez ohledu na počasí a bez přestávek, které jsou nutné u mokrých procesů u klasických zděných staveb.

Pro mnoho vynikajících vlastností tak dřevostavby získávají čím dál tím víc na oblibě.

Pro dřevostavby zároveň vyrábíme veškeré truhlářské doplňky jako jsou dřevěné schody, okna a dveře, dřevěné kuchyně a ostatní truhlářské výrobky.

V případě zájmu nás kontaktujte – rádi Vám bezplatně poskytneme poradenskou činnost včetně podrobných informací, navrhneme nejvhodnější řešení, termín realizace a samozřejmě vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

Podívejte se také do naší galerie již vyhotovených staveb a dalších referencí.